W dniach 24–25 listopada w Nysie odbyło się dwudniowe spotkanie przedstawicieli podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego.
14 osób zaangażowanych na co dzień w działania wspierające proces reintegracji społecznej i zawodowej wzięło udział w konwencie poświęconym współpracy, wymianie doświadczeń oraz wzmacnianiu kompetencji osobistych.
